Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Chemii Fizycznej

Katedra i Zakład Chemii Fizycznej

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. n. farm. Wiesław Sawicki

prof. dr hab. n. farm. Wiesław Sawicki

E-mail:wieslaw.sawicki@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 79 wew. 1279

Profesorowie zwyczajni:

prof. dr hab. n. farm. Wiesław Sawicki

E-mail:wieslaw.sawicki@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 79 wew. 1279

St. wykładowcy:

dr n. chem. Katarzyna Czarnobaj

E-mail:katarzyna.czarnobaj@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 51 wew. 1651

Adiunkci:

dr n. farm. Krzesimir Ciura

E-mail:krzesimir.ciura@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 51 wew. 1651

dr n. farm. Katarzyna Greber

E-mail:katarzyna.greber@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 59 wew. 1459

dr hab. n. farm. Marzena Jamrógiewicz

dr hab. n. farm. Marzena Jamrógiewicz

E-mail:marzena.jamrogiewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 56 wew. 1656

dr hab. n. farm. Joanna Nowakowska

E-mail:joanna.nowakowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 58 wew. 1458

dr hab. n. farm. Krystyna Pieńkowska

dr hab. n. farm. Krystyna Pieńkowska

E-mail:krystyna.pienkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 56 wew. 1656

dr hab. n. farm. Magdalena Prokopowicz

dr hab. n. farm. Magdalena Prokopowicz

E-mail:magdalena.prokopowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 54 wew. 1554

Specjaliści:

mgr Agnieszka Rozenberg

E-mail:agnieszka.rozenberg@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

Sam. technicy:

Tomasz Skrzyniecki

E-mail:tomasz.skrzyniecki@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 55 wew. 1655

Technicy:

Hanna Kapica

Hanna Kapica

E-mail:hanna.kapica@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 55 wew. 1655

Doktoranci:

mgr farm. Paweł Baranowski

mgr farm. Paweł Baranowski

E-mail:pawel.baranowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

Uczestnik Pierwszej Szkoły Doktorskiej

mgr farm. Dagmara Bazar

mgr farm. Dagmara Bazar

E-mail:dagmara.bazar@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

Asystent w grupie pracowników badawczych

mgr farm. Dominika Krenczkowska

mgr farm. Dominika Krenczkowska

E-mail:dominika.krenczkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

mgr farm. Adrianna Skwira

mgr farm. Adrianna Skwira

E-mail:adrianna.skwira@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

mgr farm. Adrian Szewczyk

mgr farm. Adrian Szewczyk

E-mail:adrian.szewczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652
Aktualizacja strony: 02.01.2021
Dagmara Bazar