Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Chemii Fizycznej

Katedra i Zakład Chemii Fizycznej

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. n. farm. Wiesław Sawicki

prof. dr hab. n. farm. Wiesław Sawicki

E-mail:wieslaw.sawicki@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 79 wew. 1279

Przewodniczący Rady Nauk Farmaceutycznych
Kierownik Studiów Doktoranckich
Członek Sekcji Medycznej Rady Doskonałości Naukowej

St. wykładowcy:

dr n. chem. Katarzyna Czarnobaj

E-mail:katarzyna.czarnobaj@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 51 wew. 1651

Koordynator dydaktyki

Adiunkci:

dr hab. n. farm. Krzesimir Ciura

dr hab. n. farm. Krzesimir Ciura

E-mail:krzesimir.ciura@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 51 wew. 1651

dr n. farm. Katarzyna Greber

dr n. farm. Katarzyna Greber

E-mail:katarzyna.greber@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 59 wew. 1459

Opiekun II roku Przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego

dr hab. n. farm. Marzena Jamrógiewicz

dr hab. n. farm. Marzena Jamrógiewicz

E-mail:marzena.jamrogiewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 56 wew. 1656

dr hab. n. farm. Joanna Nowakowska

E-mail:joanna.nowakowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 58 wew. 1458

dr hab. n. farm. Krystyna Pieńkowska

dr hab. n. farm. Krystyna Pieńkowska

E-mail:krystyna.pienkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 56 wew. 1656

dr hab. n. farm. Magdalena Prokopowicz

dr hab. n. farm. Magdalena Prokopowicz

E-mail:magdalena.prokopowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 54 wew. 1554

Prodziekan ds. dydaktycznych
Opiekun Studenckiego Koła Naukowego

Specjaliści:

mgr Agnieszka Rozenberg

E-mail:agnieszka.rozenberg@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

Technicy:

Hanna Kapica

Hanna Kapica

E-mail:hanna.kapica@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 55 wew. 1655

Arkadiusz Skórka

Arkadiusz Skórka

E-mail:arkadiusz.skorka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 55 wew. 1655

Doktoranci:

mgr farm. Dagmara Bazar

mgr farm. Dagmara Bazar

E-mail:dagmara.bazar@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

Asystent w grupie pracowników badawczych

mgr farm. Dominika Krenczkowska

mgr farm. Dominika Krenczkowska

E-mail:dominika.krenczkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

mgr farm. Adrianna Skwira

mgr farm. Adrianna Skwira

E-mail:adrianna.skwira@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652

mgr farm. Adrian Szewczyk

mgr farm. Adrian Szewczyk

E-mail:adrian.szewczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 52 wew. 1652
Aktualizacja strony: 02.09.2021
Dagmara Bazar