Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Nauk o Zdrowiu z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej  > Katedra Medycyny Społecznej  > Zakład Prawa Medycznego i Farmaceutycznego

Zakład Prawa Medycznego i Farmaceutycznego

Katedra Medycyny Społecznej

LABORATORIUM PRAWNE

Pracownicy Zakładu Prawa Medycznego i Farmaceutycznego są do dyspozycji studentów Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wspierając ich w rozwoju świadomości prawnej i tzw. rzecznictwa zawodowego (professional advocacy).

Laboratorium Prawne to wirtualna poradnia, do której można za pośrednictwem poczty: laboratorium.prawne@gumed.edu.pl
przesłać pytanie, sugestię czy pomysł dotyczący funkcjonowania systemu ochrony zdrowia, samorządów zawodów medycznych, wykonywania zawodów medycznych, praw pacjenta czy odpowiedzialności w sferze ochrony zdrowia. Doświadczenie nauczycieli akademickich, którzy jednocześnie są praktykami w zakresie prawa powinno umożliwić studentom GUMedu uzyskanie pomocy w likwidacji barier prawnych w ich przyszłym życiu zawodowym.

Zapraszamy do zadawania pytań, przesyłania swoich sugestii i uwag związanych z funkcjonowaniem systemu ochrony zdrowia, w tym z dostępem oraz wykonywaniem wybranego przez siebie, wymarzonego zawodu medycznego na adres:

laboratorium.prawne@gumed.edu.pl

radca prawny, mgr Kamila Piątkowska

Z chęcią Was wspomożemy, pokierujemy w świecie paragrafów i wspólnie poeksperymentujemy!

Aktualizacja strony: 06.03.2024
Natalia Susłowska, Natalia Zabadała, Agnieszka Zimmermann