Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Chemii Farmaceutycznej

Katedra i Zakład Chemii Farmaceutycznej

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. n. farm. Tomasz Bączek

prof. dr hab. n. farm. Tomasz Bączek

E-mail:tomasz.baczek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 33 wew. 1633

Profesorowie nadzw.:

dr hab. Piotr Kowalski, prof. uczelni

dr hab. Piotr Kowalski, prof. uczelni

E-mail:piotr.kowalski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 36 wew. 1236

profil na portalu ORCID
profil na portalu LinkedIn

St. wykładowcy:

dr n. farm. Aleksandra Chmielewska

dr n. farm. Aleksandra Chmielewska

E-mail:aleksandra.chmielewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 32 wew. 1632

Adiunkci:

dr inż. Mariusz Belka

dr inż. Mariusz Belka

E-mail:mariusz.belka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

profil na portalu ORCID
profil na portalu ResearchGate

dr n. farm. Piotr Kawczak

dr n. farm. Piotr Kawczak

E-mail:piotr.kawczak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

profil na portalu ORCID
profil na portalu ResearchGate

dr hab. n. farm. Lucyna Konieczna

dr hab. n. farm. Lucyna Konieczna

E-mail:lucyna.konieczna@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 31 wew. 1631

profil na portalu ORCID

dr n. farm. Natalia Miękus-Purwin

dr n. farm. Natalia Miękus-Purwin

E-mail:natalia.miekus-purwin@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

Profil na portalu ORCID
Profil na portalu LinkedIn

dr hab. n. farm. Ilona Olędzka

dr hab. n. farm. Ilona Olędzka

E-mail:ilona.oledzka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 36 wew. 1236

dr hab. n. farm. Alina Plenis

dr hab. n. farm. Alina Plenis

E-mail:alina.plenis@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 36 wew. 1236

profil na portalu ORCID

dr n. farm. Anna Roszkowska

dr n. farm. Anna Roszkowska

E-mail:anna.roszkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 36 wew. 1236

dr n. farm. Szymon Ulenberg

dr n. farm. Szymon Ulenberg

E-mail:szymon.ulenberg@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

Specjaliści:

mgr Anna Sierputowska

E-mail:anna.sierputowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

Mł. specjaliści:

mgr Aleksandra Białkowska-Skoratko

mgr Aleksandra Białkowska-Skoratko

E-mail:aleksandra.bialkowska-skoratko@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 34 wew. 1534

inż. Paweł Georgiev

inż. Paweł Georgiev

E-mail:pawel.georgiev@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

profil na portalu ORCID

mgr Natalia Kaczmarczyk

mgr Natalia Kaczmarczyk

E-mail:natalia.kaczmarczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 34 wew. 1534

profil na portalu ORCID

inż. Brygida Klimaszewska

inż. Brygida Klimaszewska

E-mail:klima55@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 34

mgr Olga Maliszewska

mgr Olga Maliszewska

E-mail:olga.maliszewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

Pracownicy techniczni:

Janette Modarczyk

E-mail:janette.modarczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

Doktoranci:

mgr Natalia Kaczmarczyk

mgr Natalia Kaczmarczyk

E-mail:natalia.kaczmarczyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 34 wew. 1534

profil na portalu ORCID

mgr Olga Maliszewska

mgr Olga Maliszewska

E-mail:olga.maliszewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 35 wew. 1535

mgr farm. Michał Pieckowski

E-mail:michal.pieckowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

mgr farm. Dagmara Szynkiewicz

E-mail:dagmara.szynkiewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

mgr farm. Natalia Treder

mgr farm. Natalia Treder

E-mail:natalia.treder@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635

profil na portalu ORCID

mgr inż. Joanna Zielińska

mgr inż. Joanna Zielińska

E-mail:joanna.zielinska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 35 wew. 1635
Aktualizacja strony: 25.01.2021
Mariusz Belka, Piotr Kawczak, Alina Plenis, Szymon Ulenberg