Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Chemii Organicznej

Katedra i Zakład Chemii Organicznej

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. Jarosław Sławiński

prof. dr hab. Jarosław Sławiński

E-mail:jaroslaw.slawinski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 10 98

Profesorowie zwyczajni:

prof. dr hab. inż. Henryk Foks

prof. dr hab. inż. Henryk Foks

E-mail:hfoks@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 57

St. wykładowcy:

dr inż. Anita Bułakowska

dr inż. Anita Bułakowska

E-mail:anita.bulakowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 38

dr n. farm. Czesława Orlewska

dr n. farm. Czesława Orlewska

E-mail:czeslawa.orlewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 43

Adiunkci:

dr hab. Katarzyna Gobis

dr hab. Katarzyna Gobis

E-mail:katarzyna.gobis@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 47

dr hab. Aneta Pogorzelska

dr hab. Aneta Pogorzelska

E-mail:aneta.pogorzelska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 37

dr hab. n. farm. Jarosław Sączewski

dr hab. n. farm. Jarosław Sączewski

E-mail:jaroslaw.saczewski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 48 wew. 1648

dr n. farm. Krzysztof Szafrański

dr n. farm. Krzysztof Szafrański

E-mail:krzysztof.szafranski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 77

dr hab. Beata Żołnowska

dr hab. Beata Żołnowska

E-mail:beata.zolnowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 29 wew. 1229

Specjaliści:

lic. Agnieszka Dubrowska

lic. Agnieszka Dubrowska

E-mail:agnieszka.dubrowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 77

Sekretarka Katedry

mgr Joanna Jasińska

mgr Joanna Jasińska

E-mail:joanna.jasinska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 47 wew. 1647

Mł. specjaliści:

mgr Róża Ostrowska

E-mail:roza.ostrowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 12 78 wew. 1278

Doktoranci:

mgr farm. Malwina Krause

mgr farm. Malwina Krause

E-mail:malwina.krause@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 47

mgr inż. Łukasz Tomorowicz

mgr inż. Łukasz Tomorowicz

E-mail:lukasz.tomorowicz@gumed.edu.pl

mgr farm. Paulina Wiśniewska

mgr farm. Paulina Wiśniewska

E-mail:paulina.wisniewska@gumed.edu.pl

mgr inż. Dagmara Ziembicka

E-mail:dagmara.ziembicka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 47 wew. 1647
Aktualizacja strony: 02.11.2020
Krzysztof Szafrański