Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Chemii Analitycznej

Katedra i Zakład Chemii Analitycznej

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

p.o. Kierownika:

prof. dr hab. n. farm. Marek Wesołowski

prof. dr hab. n. farm. Marek Wesołowski

E-mail:marek.wesolowski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 10 96

Adiunkci:

dr n. farm. Ewelina Dziurkowska

dr n. farm. Ewelina Dziurkowska

E-mail:ewelina.dziurkowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 26

dr hab. n. farm. Paweł Konieczyński

dr hab. n. farm. Paweł Konieczyński

E-mail:pawel.konieczynski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 23

dr n. farm. Edyta Leyk

dr n. farm. Edyta Leyk

E-mail:edyta.leyk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 26

dr n. farm. Barbara Rojek

dr n. farm. Barbara Rojek

E-mail:barbara.rojek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 23

dr n. farm. Beata Ulewicz-Magulska

dr n. farm. Beata Ulewicz-Magulska

E-mail:beata.ulewicz-magulska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 27

dr hab. n. farm. Agnieszka Viapiana

dr hab. n. farm. Agnieszka Viapiana

E-mail:agnieszka.viapiana@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 23

Sam. technicy:

Renata Krymowska

Renata Krymowska

E-mail:renata.krymowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 22

Technicy:

inż. Tomasz Józefowicz

inż. Tomasz Józefowicz

E-mail:tomasz.jozefowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 10 97 wew. 1622

Sam. referenci admin.:

mgr Joanna Zbyszkowicz

E-mail:joanna.zbyszkowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 10 97 wew. 1097

mgr Monika Zglenicka

mgr Monika Zglenicka

E-mail:monika.zglenicka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 10 97

Mł. specjaliści:

mgr Anna Lech

E-mail:anna.lech@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 27 wew. 1427

Doktoranci:

mgr farm. Patrycja Garbacz

E-mail:patrycja.garbacz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 27 wew. 1427

mgr farm. Milena Połumackanycz

mgr farm. Milena Połumackanycz

E-mail:milena.polumackanycz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 23 wew. 1523

Pomocniczy pracownicy obsługi:

Żaneta Miśko

E-mail:zaneta.misko@gumed.edu.pl
Aktualizacja strony: 05.01.2021
Joanna Zbyszkowicz