Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Lekarski  > Katedra i Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych

Katedra i Klinika Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych

Wydział Lekarski

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. med. Alicja Dębska-Ślizień

E-mail:alicja.debska-slizien@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 25 50

Profesorowie:

prof. dr hab. Michał Chmielewski

E-mail:michal.chmielewski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 28 25

prof. dr hab. med. Ewa Król

Tel. bezp.:58 349 25 59

prof. dr hab. med. Tomasz Liberek

E-mail:tomasz.liberek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 28 22

prof. dr hab. med. Bolesław Rutkowski

E-mail:bolo@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 25 05

prof. dr hab. med. Leszek Tylicki

E-mail:leszek.tylicki@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 28 30

Adiunkci:

dr hab. med. Bogdan Biedunkiewicz

E-mail:bbied@poczta.onet.pl
Tel. bezp.:58 349 25 59

dr hab. med. Barbara Bułło-Piontecka

Tel. bezp.:58 349 25 59

dr n. med. Beata Bzoma

dr n. med. Beata Bzoma

E-mail:beata.bzoma@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 25 58

dr hab. med. Andrzej Chamienia

E-mail:andrzej.chamienia@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 25 50

dr hab. med. Justyna Gołębiewska

dr n. med. Zbigniew Heleniak

dr hab. med. Magdalena Jankowska

E-mail:magdalena.jankowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 20 93 wew. 2093

dr hab. med. Sławomir Lizakowski

E-mail:slizak@wp.pl
Tel. bezp.:58 349 25 57

dr n. med. Agnieszka Tarasewicz

Asystenci:

lek. Michał Komorniczak

E-mail:michal.komorniczak@gumed.edu.pl

lek. med. Anna Litwic

lek. med. Piotr Skonieczny

mgr Elżbieta Sucajtys-Szulc

dr Agnieszka Zakrzewska

Pracownik sekretariatu:

mgr Anna Pitra

E-mail:apitra@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 25 05 wew. 2505

Doktoranci:

lek. med. Maria Piesiaków

lek. Paulina Pikus

lek. med. Mateusz Ślizień

Aktualizacja strony: 17.07.2020
Beata Bzoma, Anna Pitra, Leszek Tylicki