Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Nauk o Zdrowiu z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej  > Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa  > Zakład Zarządzania w Pielęgniarstwie  > Pracownia Pedagogiki i Dydaktyki Medycznej

Pracownia Pedagogiki i Dydaktyki Medycznej

Zakład Zarządzania w Pielęgniarstwie

PRACOWNICY

Adiunkci:

dr n. med. Hanna Nowakowska

dr n. med. Hanna Nowakowska

E-mail:hanna.nowakowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 83

Dr n. med. Hanna Nowakowska, mgr pedagogiki, logopeda, pielęgniarka, adiunkt. Zainteresowania naukowe skupiają się wokół problematyki teorii oraz praktyki dydaktyki jako subdyscypliny pedagogiki, eksperymentów i alternatyw w edukacji prozdrowotnej i terapeutycznej podopiecznych pielęgniarek i położnych.
KIEROWNIK KIERUNKU PIELĘGNIARSTWO

Godziny konsultacji: wtorek 12:00-14:00, czwartek 12:00-14:00

Asystenci:

dr n. med. Maria Mielnik

dr n. med. Maria Mielnik

E-mail:maria.mielnik@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 83

Dr n. med. Maria Mielnik – absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej im S. Moniuszki w Gdańsku w klasie prof. Zofii Janukowicz-Pobłockiej i Podyplomowego Studium Logopedycznego przy Uniwersytecie Gdańskim. Jako logopeda od lat zajmuje się terapią dorosłych chorych neurologicznych z zaburzeniami mowy w Klinice Rehabilitacji UCK w Gdańsku. Od 2010 roku jest również pracownikiem Zakładu Zarządzania w Pielęgniarstwie. Prowadzi zajęcia dotyczące technik emisji głosu, rehabilitacji pacjentów z zaburzeniami mowy na kierunkach Fizjoterapia i Pielęgniarstwo i Położnictwo.

Godziny konsultacji: wtorek, piątek (Szpital studencki , gab. 39) 12:00-14:00

Aktualizacja strony: 08.09.2020
Hanna Grabowska, Ewa Łukaszewicz