Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Nauk o Zdrowiu z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej  > Katedra i Klinika Medycyny Ratunkowej  > Pracownia Ratownictwa Medycznego

Pracownia Ratownictwa Medycznego

Katedra i Klinika Medycyny Ratunkowej

PRACOWNICY

Kierownik:

dr Daniel Ślęzak

E-mail:daniel.slezak@gumed.edu.pl

kierownik kierunku ratownictwo medyczne

Asystenci:

mgr Kamil Krzyżanowski

E-mail:kamil.krzyzanowski@gumed.edu.pl

opiekun III roku ratownictwa medycznego

opiekun SKN PARAMEDIC

mgr Agata Piotrowska

E-mail:agata.piotrowska@gumed.edu.pl

opiekun I roku ratownictwa medycznego

mgr Piotr Robakowski

E-mail:probakowski@gumed.edu.pl

mgr Joanna Roczyńska

E-mail:joanna.roczynska@gumed.edu.pl

opiekun II roku ratownictwa medycznego

mgr Rafał Szczepański

E-mail:rafal.szczepanski@gumed.edu.pl

mgr Anna Tyrańska-Fobke

E-mail:anna.tyranska-fobke@gumed.edu.pl

mgr Przemysław Żuratyński

E-mail:przemyslaw.zuratynski@gumed.edu.pl

opiekun praktyk zawodowych

Pracownik sekretariatu:

Katarzyna Stachowska

E-mail:katarzyna.stachowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 37 80

Doktoranci:

mgr Katarzyna Pogorzelczyk

E-mail:katarzyna.pogorzelczyk@gumed.edu.pl

Zlecenia dydaktyczne:

lek. med. Karolina Szaruta-Raflesz

E-mail:karolina.szaruta@gmail.com
Aktualizacja strony: 09.02.2020
Daniel Ślęzak