Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Lekarski  > Katedra Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii  > Klinika Ginekologii i Położnictwa

Klinika Ginekologii i Położnictwa

Katedra Ginekologii, Położnictwa i Neonatologii

PRACOWNICY

p.o. Kierownika:

prof. dr hab. Dariusz Wydra

prof. dr hab. Dariusz Wydra

E-mail:dgwydra@gumed.edu.pl

Tel. komórkowy 509 905 500

Numer wewn. 58 584 40 41

Adiunkci:

dr n. med. Anna Abacjew-Chmyłko

dr n. med. Anna Abacjew-Chmyłko

E-mail:anabacjew@gumed.edu.pl

Numer wewn. 58 584 40 79

lek. med. Przemysław Adamski

lek. med. Przemysław Adamski

E-mail:padamski@gumed.edu.pl

dr n. med. Maciej Boćkowski

dr n. med. Maciej Boćkowski

E-mail:mbockowski@uck.gda.pl

dr n. med. Jarosław Dębniak

dr n. med. Jarosław Dębniak

E-mail:jdebniak@uck.gda.pl

Numer wewn. 58 584 40 58

dr hab. med. Magdalena Grzybowska

dr hab. med. Magdalena Grzybowska

E-mail:mgrzybowska@gumed.edu.pl

Numer wewn. 58 584 40 84

dr hab. med. Dagmara Klasa-Mazurkiewicz

dr hab. med. Dagmara Klasa-Mazurkiewicz

E-mail:dklasa@gumed.edu.pl

Tel. komórkowy 501 594 010

Numer wewn. 58 584 40 47

dr n. med. Juliusz Kobierski

dr n. med. Juliusz Kobierski

E-mail:julko@gumed.edu.pl

Zastępca Ordynatora Kliniki

Tel. komórkowy 604 977 941

Numer wewn. 58 584 40 45

dr n. med. Marcin Liro

dr n. med. Marcin Liro

E-mail:mliro@gumed.edu.pl

Numer wewn. 58 584 40 86

dr n. med. Sylwia Łapińska-Szumczyk

dr n. med. Sylwia Łapińska-Szumczyk

E-mail:slapin@gumed.edu.pl

Numer wewn. 58 584 40 84

dr n. med. Tomasz Milczek

dr n. med. Tomasz Milczek

E-mail:tmilczek@gumed.edu.pl

Numer wewn. 58 584 40 84

dr n. med. Hanna Olszewska

dr n. med. Hanna Olszewska

E-mail:holsz@gumed.edu.pl

Numer. wewn. 58 584 40 86

dr hab. med. Sambor Sawicki

dr hab. med. Sambor Sawicki

E-mail:sambor.sawicki@gumed.edu.pl

Koordynator dydaktyczny

Tel. komórkowy 693 545 311

dr n. med. Katarzyna Stefańska

dr n. med. Katarzyna Stefańska

E-mail:katarzyna.stefanska@gumed.edu.pl

dr n. med. Anna Justyna Szkop-Dominiak

dr n. med. Anna Justyna Szkop-Dominiak

E-mail:szkop.dominiak@gmail.com

Numer wewn: 58 584 40 79

dr n. med. Marcin Śniadecki

dr n. med. Marcin Śniadecki

E-mail:marcin.sniadecki@gumed.edu.pl

Numer wewn. 58 584 40 46

Asystenci:

dr n. med. Tomasz Drabarek

dr n. med. Tomasz Drabarek

E-mail:tomasz.drabarek@me.com

lek. med. Anna Łojkowska

lek. med. Anna Łojkowska

E-mail:annalojkowska@gumed.edu.pl

dr n. med. Jarosz Maciej

dr n. med. Jarosz Maciej

E-mail:jaroszmj@gmail.com

Zlecenia dydaktyczne:

lek. med. Ewa Gostkowska

lek. med. Ewa Gostkowska

E-mail:egostkowska@uck.gda.pl

Tel. komórkowy 507 119 638

lek. med. Łukasz Klasa

lek. med. Łukasz Klasa

E-mail:lklasa@uck.gda.pl

Tel. komórkowy 514 289 398‬

lek. med. Aleksandra Kornacka-Moszyk

lek. med. Aleksandra Kornacka-Moszyk

E-mail:akornacka@gumed.edu.pl

lek. med. Adam Łaban

lek. med. Adam Łaban

E-mail:adamlaban@gumed.edu.pl

lek. med. Agnieszka Mrozińska

lek. med. Agnieszka Mrozińska

E-mail:a.mrozinska@gumed.edu.pl

lek. med. Marcin Nurzyński

lek. med. Marcin Nurzyński

E-mail:mnurzynski@uck.gda.pl

Numer wewn. 58 584 40 84

lek. med. Agata Pospieszyńska

lek. med. Agata Pospieszyńska

E-mail:agatap@gumed.edu.pl

lek. med. Jerzy Smutek

lek. med. Jerzy Smutek

E-mail:jsmutek@uck.gda.pl

dr n. med. Paulina Szymczak

dr n. med. Paulina Szymczak

E-mail:paulina.szymczak@gumed.gda.pl

lek. med. Ireneusz Wójcik

lek. med. Ireneusz Wójcik

E-mail:irek_wojcik@yahoo.com
Aktualizacja strony: 26.04.2022
Emilia Bibel, Agnieszka Nowińska, Hanna Olszewska, Dariusz Wydra