Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Toksykologii

Katedra i Zakład Toksykologii

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Kierownik:

dr hab. n. farm. Bartosz Wielgomas

E-mail:bartosz.wielgomas@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 71

Profesorowie zwyczajni:

prof. dr hab. n. farm. Wojciech Czarnowski

E-mail:wojciech.czarnowski@gumed.edu.pl

emerytowany pracownik

prof. dr hab. n. farm. Jerzy Krechniak

E-mail:jerzy.krechniak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 70

emerytowany pracownik

Adiunkci:

dr hab. n. farm. Szymon Dziomba

E-mail:szymon.dziomba@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 73

Specjaliści:

mgr Anna Wilk

E-mail:anna.wilk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

Sam. technicy:

Teresa Pawłowska

E-mail:teresa.pawlowska@gumed.edu.pl

Rezerwacja sal wykładowych: https://extranet.gumed.edu.pl/dir.php/352284/

Doktoranci:

mgr farm. Paulina Dąbrowska

E-mail:paulina_dabr@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr farm. Anna Klimowska

E-mail:anna.klimowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr Aleksandra Pawelec

E-mail:aleksandra.pawelec@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr farm. Wojciech Rodzaj

E-mail:wojciech.rodzaj@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr Małgorzata Wacławik

E-mail:malgorzata.waclawik@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75
Aktualizacja strony: 10.12.2019
Bartosz Wielgomas