Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Toksykologii

Katedra i Zakład Toksykologii

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Profesorowie:

prof. dr hab. n. farm. Wojciech Czarnowski

E-mail:wojciech.czarnowski@gumed.edu.pl

emerytowany pracownik

prof. dr hab. n. farm. Jerzy Krechniak

E-mail:jerzy.krechniak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 70

emerytowany pracownik

Adiunkci:

dr hab. n. farm. Szymon Dziomba

E-mail:szymon.dziomba@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 73

dr n. farm. Anna Klimowska

E-mail:anna.klimowska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

Asystenci:

dr n. med. Damian Świeczkowski

E-mail:damian.swieczkowski@gumed.edu.pl

Specjaliści:

mgr Anna Wilk

E-mail:anna.wilk@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

Doktoranci:

dr n. biol. Ivan Liakh

E-mail:ivan.liakh@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr farm. Wojciech Rodzaj

E-mail:wojciech.rodzaj@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr Aleksandra Steć

E-mail:aleksandra.stec@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75

mgr Małgorzata Wacławik

E-mail:malgorzata.waclawik@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 16 75
Aktualizacja strony: 05.11.2022
Bartosz Wielgomas