Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra Biofarmacji i Farmakodynamiki  > Zakład Biofarmacji i Farmakokinetyki

Zakład Biofarmacji i Farmakokinetyki

Katedra Biofarmacji i Farmakodynamiki

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. n. farm. Michał Markuszewski

prof. dr hab. n. farm. Michał Markuszewski

E-mail:michal.markuszewski@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Profesorowie zwyczajni:

prof. dr hab. n. farm. Roman Kaliszan

prof. dr hab. n. farm. Roman Kaliszan

E-mail:roman.kaliszan@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 94

członek rzeczywisty Polskiej Akademii Nauk

Profesorowie nadzw.:

dr hab. Paweł Wiczling, prof. nadzw.

dr hab. Paweł Wiczling, prof. nadzw.

E-mail:pawel.wiczling@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Adiunkci:

dr n. farm. Magdalena Buszewska-Forajta

dr n. farm. Magdalena Buszewska-Forajta

E-mail:mbuszewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 19 93

dr n. farm. Renata Wawrzyniak

dr n. farm. Renata Wawrzyniak

E-mail:renata.wawrzyniak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Asystenci:

mgr Emilia Daghir-Wojtkowiak

mgr Emilia Daghir-Wojtkowiak

E-mail:emilia.daghir-wojtkowiak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Specjaliści:

Małgorzata Schmiedeskamp-Kornatowicz

Małgorzata Schmiedeskamp-Kornatowicz

E-mail:malgorzata.schmiedeskamp-kornatowicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Mł. specjaliści:

mgr farm. Julia Jacyna

mgr farm. Julia Jacyna

E-mail:julia.jacyna@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

dr n. farm. Łukasz Kubik

E-mail:lukasz.kubik@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Doktoranci:

mgr farm. Agnieszka Borsuk-De Moor

mgr farm. Agnieszka Borsuk-De Moor

E-mail:agnieszka.borsuk-de_moor@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

mgr farm. Wojciech Grochocki

mgr farm. Wojciech Grochocki

E-mail:grochoo@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

mgr farm. Marta Kordalewska

mgr farm. Marta Kordalewska

E-mail:marta.kordalewska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

mgr farm. Szymon Macioszek

mgr farm. Szymon Macioszek

E-mail:szymon.macioszek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

mgr farm. Anna Stefaniak

E-mail:anna.stefaniak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

dr n. farm. Damian Szczesny

dr n. farm. Damian Szczesny

E-mail:damian.szczesny@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

mgr Agnieszka Żurek

E-mail:agnieszka.zurek@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 14 93

Pomocniczy pracownicy obsługi:

Dobrosława Gajewska

Dobrosława Gajewska

E-mail:dobroslawa.gajewska@gumed.edu.pl
Aktualizacja strony: 25.05.2019
Michał Markuszewski, Paweł Wiczling