Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Nauk o Zdrowiu z Instytutem Medycyny Morskiej i Tropikalnej  > Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa  > Zakład Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki

Zakład Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki

Instytut Pielęgniarstwa i Położnictwa
Numer MPK: 456

Kierownik:
dr hab. Wioletta Mędrzycka-Dąbrowska

dr hab. Wioletta Mędrzycka-Dąbrowska

wioletta.medrzycka-dabrowska@gumed.edu.pl

Kierownik Kierunku Pielęgniarstwo.
Konsultant Wojewódzki ds. Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki, województwo Pomorskie.

Specjalistka Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki. Od 2017 roku Kierownik Zakładu Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki, Gdańskiego Uniwersytet Medycznego. Studia podyplomowe „Przygotowanie do wykonywania zawodu nauczyciela z przedmiotów zawodowych”, „Zarządzanie firmą w opiece zdrowotnej”, nauczyciel akademicki, kierownik oraz wykładowca różnych form kształcenia podyplomowego pielęgniarek, koordynator Zespołu Bólowego w UCK, wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej i Intensywnej Opieki. Swe naukowe zainteresowania wiąże z: leczeniem bólu, anestezjologią, organizacją pracy i zarządzaniem, edukacją personelu pielęgniarskiego, psychologią stresu.

Godziny konsultacji: poniedziałek 7:30-9:30 środa 7:30-9:30 (po wcześniejszym umówieniu)

Adres:Dębinki 7, 80-211, Gdańsk
Tel.:58 349 19 23 - kierownik
58 349 12 47 - pracownicy

Zakład Pielęgniarstwa Anestezjologicznego i Intensywnej Opieki przez wiele lat funkcjonował jako Pracowania Anestezjologii i Intensywnej Opieki przy Zakładzie Pielęgniarstwa Ogólnego. Ciężka praca, rozwój naukowy oraz wytrwałość pracowników zaowocowało w 2017 roku powołaniem samodzielnego Zakładu Pielęgniarstwa Anestezjologii i Intensywnej Opieki.


Aktualizacja strony: 27.04.2020
Katarzyna Kwiecień-Jaguś, Katarzyna Lewandowska, Barbara Mach, Wioletta Mędrzycka-Dąbrowska