Informator o strukturze Uczelni

Rozwiń
Start > Organizacja uczelni  > Podstawowe jednostki strukturalne  > Wydział Farmaceutyczny  > Katedra i Zakład Patofizjologii Farmaceutycznej

Katedra i Zakład Patofizjologii Farmaceutycznej

Wydział Farmaceutyczny

PRACOWNICY

Kierownik:

prof. dr hab. Iwona Inkielewicz-Stępniak

E-mail:iwona.inkielewicz-stepniak@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 16

Profesorowie:

prof. dr hab. Apolonia Rybczyńska

E-mail:apolonia.rybczynska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 16

Profesorowie nadzw.:

dr hab. n. farm. Barabara Lewko

E-mail:barbara.lewko@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 21 86

Adiunkci:

dr n. med. Karolina Niska

E-mail:karolina.niska@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 17

St. specjaliści:

mgr farm. Shaoshan Mai

E-mail:maihuixi@icloud.com
Tel. bezp.:58 349 15 17

Specjaliści:

Elżbieta Latawiec

E-mail:elzbieta.latawiec@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 17

Doktoranci:

mgr Justyna Budka

E-mail:justyna.budka@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 17

lek. Damian Drążewski

E-mail:damian.stom@gmail.com

mgr Justyna Hajtuch

E-mail:justyna.hajtuch@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 17

mgr Milena Kotewicz

E-mail:mkotewicz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 17

mgr inż. Aleksandra Marchwińska

Tel. bezp.:58 349 15 17

student VI r. kierunku lek. Karol Steckiewicz

E-mail:karol.steckiewicz@gumed.edu.pl

mgr Anna Szczoczarz

E-mail:anna.szczoczarz@gumed.edu.pl
Tel. bezp.:58 349 15 17
Aktualizacja strony: 27.10.2020
Justyna Hajtuch, Iwona Inkielewicz-Stępniak, Artur Lehmann, Karolina Niska